Reklamacje i odszkodowania w przewozach krajowych i międzynarodowych.

Miej pewność, że odpowiedzialność za szkodę leży po Twojej stronie i unikaj kosztów związanych z niezasadnym roszczeniem.

WIĘCEJ

prowadzący

_

Najbliższe szkolenie

W szkoleniu on-line ograniczyliśmy liczbę uczestników do 10 osób.

Praca w tak małym gronie pozwala prelegentowi na indywidualną dyskusję z każdym z uczestników i udzielenie odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zakładanie i prowadzenie firmy spedycyjnej

i transportowej w Niemczech

Zapisz się

Terminy:_
Agenda

Dla kogo jest nasze szkolenie?

Właściciele firm transportowych

Pracownicy działów obsługi klienta i reklamacji w firmach transportowych

Pracownicy działów

spedycji


_

_

_

Cenisz sobie indywidualne podejście?

Dopasujemy formę i agendę szkolenia

do Twoich potrzeb. Umów się z prawnikiem

na konsultację, podczas której odpowiemy

na wszystkie pytania dotyczące jednego

z wybranych tematów.

Napisz wiadomość

Korzyści ze szkolenia

Unikasz kosztów związanych z niezasadnym roszczeniem

Wiesz jak zabezpieczyć się przed odpowiedzialnością

Wiesz jak reagować na zdarzenia, które mogą wiązać się ze szkodą

_

_

_

Nasi prelegenci

Radca prawny z TC Kancelaria Prawna

Maurycy Kieruj

Radca prawny z TC Kancelaria Prawna

Paweł Łazarewicz

_

_

Radca prawny w spółce Transcash Kancelaria Prawna Łazarewicz Sp.k., poprzednio przez 8 lat współpracował przy obsłudze prawnej dużych spółek spedycyjnych - liderów branży TSL w Polsce i na świecie, doradzając przy zawieraniu korzystnych i bezpiecznych umów jak i wspierając w sporach i problemach nieuniknionych przy prowadzeniu biznesu na duża skalę. Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu controllingu na WSB w Poznaniu. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców prawnych w Poznaniu.

Radca prawny, komplementariusz w spółce Transcash Kancelaria Prawna Łazarewicz Sp.k. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie dochodzenia należności pieniężnych w postępowaniu sądowym w szczególności w sprawach związanych z prawem transportowym. Posiada szeroką wiedzę w zakresie opiniowania warunków umów przewozu (zleceń transportowych), wystawiania oraz dochodzenia zapłaty kar umownych za nienależyte wykonywanie umów przewozu. Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców prawnych we Wrocławiu zakończone pozytywnym wynikiem egzaminu radcowskiego i uzyskaniem uprawnień do wykonywania zawodu radcy prawnego.

Kontakt

+48 717 150 569

szkolenia@tckancelaria.eu

Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Łazarewicz Sp.k. z siedzibą w Wysokiej (kod pocztowy 52-200), przy ul. Chabrowej 4, NIP 896 158 82 86. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.