Reklamacje i odszkodowania w przewozach krajowych i międzynarodowych.

Szkolenie dla przewoźników.

Agenda

| Kiedy roszczenie jest zasadne?

| Czy na pewno musisz ponieść koszty szkody?

| Jak się zabezpieczyć, aby szkodę pokrył ubezpieczyciel?

| Jak właściwie odpowiedzieć na reklamację?

Cel szkolenia

Zdobycie wiedzy dotyczącej prawa przewozowego i odpowiedzialności za poniesione szkody w transporcie. Dowiesz się kiedy roszczenie zleceniodawcy lub klienta jest zasadne, kto powinien pokryć koszty szkody i jak zabezpieczyć się, by ubezpieczyciel pokrył odszkodowanie. Zdobędziesz informację jak zachować się podejmując towar wysokiego ryzyka, aby zabezpieczyć się przed odpowiedzialnością.

Dla kogo jest szkolenie?

Przewoźnicy

Pracownicy firm transportowych

Pracownicy działów klienta w firmach transportowych

Osoby odpowiedzialne za współpracę ze spedycjami

Korzyści ze szkolenia

Unikasz kosztów związanych z niezasadnym roszczeniem

Wiesz jak zabezpieczyć się przed odpowiedzialnością

Wiesz jak reagować na zdarzenia, które mogą wiązać się ze szkodą

O szkoleniu

W szkoleniu on-line ograniczyliśmy liczbę uczestników do 10 osób. Praca w tak małym gronie pozwala prelegentowi na indywidualną dyskusję z każdym z uczestników i udzielenie odpowiedzi na nurtujące pytania.

Lokalizacja:

Data:

Godzina:

Cena:

Podamy mailowo

26.03.2021

09:00 - 15:00

499 zł netto

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND
Zapisz się

Prowadzący

Radca Prawny z TC Kancelaria Prawna

Radca prawny, komplementariusz w spółce Transcash Kancelaria Prawna Łazarewicz Sp.k. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie dochodzenia należności pieniężnych w postępowaniu sądowym w szczególności w sprawach związanych z prawem transportowym. Posiada szeroką wiedzę w zakresie opiniowania warunków umów przewozu (zleceń transportowych), wystawiania oraz dochodzenia zapłaty kar umownych za nienależyte wykonywanie umów przewozu. Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców prawnych we Wrocławiu zakończone pozytywnym wynikiem egzaminu radcowskiego i uzyskaniem uprawnień do wykonywania zawodu radcy prawnego.

Paweł Łazarewicz

Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Łazarewicz Sp.k. z siedzibą w Wysokiej (kod pocztowy 52-200), przy ul. Chabrowej 4, NIP 896 158 82 86. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.

|

szkolenia@tckancelaria.eu

+48 717 150 626

Masz więcej pytań?