Pakiet Mobilności - jak zmierzyć się z nowymi przepisami?

WIĘCEJ

_

Od lutego przewoźnicy stawiają czoła kolejnym zmianom w międzynarodowym prawie transportowym.

Jakie wyzwania już stawia przed nimi Pakiet Mobilności? Co jeszcze czeka branżę transportową i jak sobie z tym radzić?

prelegenci

Cel szkolenia

Zapisz się
Agenda

Podczas szkolenia nasi eksperci opowiedzą o zmianach związanych z Pakietem Mobilności, tym jaki mają wpływ na przewoźników,

a także odpowiedzą na pytania uczestników.

Czego dowiesz się na szkoleniu

Jakie są skutki wprowadzonych zmian?

Jak radzić sobie z negatywnym wpływem Pakietu Mobilności na firmę?

Jakie zmiany czekają przewoźników w najbliższych miesiącach?

_

_

_

Najbliższe szkolenia

W szkoleniu on-line ograniczyliśmy liczbę uczestników do 10 osób.

Praca w tak małym gronie pozwala prelegentowi na indywidualną dyskusję z każdym z uczestników i udzielenie odpowiedzi na nurtujące pytania.

Szkolenie:

Pakiet Mobilności

Zapisz się

Termin:

10.05.2022

_

Cena:

Szkolenie bezpłatne

Cenisz sobie indywidualne podejście?

Dopasujemy formę i agendę szkolenia

do Twoich potrzeb. Umów się z prawnikiem

na konsultację, podczas której odpowiemy

na wszystkie pytania dotyczące jednego

z wybranych tematów.

Napisz wiadomość

Nasi prelegenci

Radca prawny z TC Kancelaria Prawna

Maurycy Kieruj

Radca prawny z TC Kancelaria Prawna

Paweł Łazarewicz

_

_

Radca prawny w spółce Transcash Kancelaria Prawna. Poprzednio przez 8 lat współpracował przy obsłudze prawnej dużych spółek spedycyjnych - liderów branży TSL w Polsce i na świecie, doradzając przy zawieraniu korzystnych i bezpiecznych umów jak i wspierając w sporach i problemach nieuniknionych przy prowadzeniu biznesu na duża skalę. Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu controllingu na WSB w Poznaniu. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców prawnych w Poznaniu.

Radca prawny w spółce Transcash Kancelaria Prawna. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie dochodzenia należności pieniężnych w postępowaniu sądowym w szczególności w sprawach związanych z prawem transportowym. Posiada szeroką wiedzę w zakresie opiniowania warunków umów przewozu (zleceń transportowych), wystawiania oraz dochodzenia zapłaty kar umownych za nienależyte wykonywanie umów przewozu. Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim oraz ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców prawnych we Wrocławiu zakończone pozytywnym wynikiem egzaminu radcowskiego i uzyskaniem uprawnień do wykonywania zawodu radcy prawnego.

Kontakt

+48 717 150 569

szkolenia@tckancelaria.eu

Administratorem Twoich danych osobowych, przekazanych w powyższym formularzu jest Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (kod pocztowy 52-200), przy ul. Racławicka 2-4 53-146 Wrocław. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką prywatności - przesyłając powyższy formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z jej treścią.

TC Kancelaria.eu wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności.Przeczytaj politykę prywatności